WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ,
MASZ JUŻ W SOBIE

 

 

 

YOUNITY POLAND –

Kim jesteśmy?

Naszą misją jest dostarczenie Tobie i milionom innych osób takich jak Ty narzędzi i technik, które pozwolą Ci zrealizować Twój wewnętrzny potencjał. Jesteśmy przekonani, że jesteś twórcą. I tylko Ty możesz opanować sztukę prawdziwego wewnętrznego kultywowania. Masz nieskończony potencjał, by być szczęśliwym, zdrowym
i bogatym. Potencjał, który tylko czeka, abyś go odblokował. Kluczem do tego jest odpowiednia wiedza
i codzienna praktyka! Zobowiązaliśmy się do poszukiwania najlepszych nauczycieli, mentorów, technik i metod na całym świecie i dostarczania ich bezpośrednio do Twojego domu! Korzystamy z całej naszej wiedzy, doświadczeń, pomysłów – wkładamy nasze serca i dusze w stworzenie tego wydarzenia online, aby zapewnić Tobie niezapomniane wrażenia. Możesz cieszyć się na ten nowy i niezwykły program oraz na swoją własną podróż do flow! Jesteś ciekawy?

Dołącz teraz! Nie możemy się doczekać kiedy się zobaczymy!

Wszystkiego najlepszego

Michael Pettke

ZESPÓŁ YOUNITY

being. self. aware.

To, co zaczęło się od wizji w medytacji, stało się pierwszą internetową platformą rozwoju osobistego i duchowego w Europie.

Nigdy nie myśleliśmy, że ten pomysł poruszy tysiące ludzkich serc. Dlatego też w ciągu ostatnich trzech lat rozwinęliśmy się niewiarygodnie. Coraz więcej ludzi prosiło nas o rozszerzenie i przekazanie tego przesłania do innych krajów. I właśnie dlatego tu jesteśmy – chcemy oświecić jak najwięcej serc wiedzą od przełomowych myślicieli, pionierów i geniuszy. 

Z serca Europy – Szwajcarii – dostarczamy naszym klientom tylko najwyższej jakości produkty, zapewniając Ci doświadczenie nauki, którego nigdy wcześniej nie miałeś – i co najważniejsze – wiedzę, którą możesz bezpośrednio zastosować w swoim codziennym życiu, dzięki czemu możesz zacząć dostrzegać pozytywne zmiany!

KILKU

MENTORÓW,

KTÓRYCH MOŻESZ ZNALEŹĆ NA NASZYCH KURSACH

Dr Joe Dispenza

Eckhart Tolle

Alberto Villoldo

Bruce H. Lipton, PhD

Anita Moorjani

Gregg Braden

Deepak Chopra

Neale Donald Walsch

S. H. Dalai Lama

Louise Hay

Gordon Smith

Byron Katie

I wielu innych.

DOŁĄCZ DO NASZEJ

SPOŁECZNOŚCI

UPEWNIJ SIĘ, ŻE NICZEGO NIE PRZEGAPISZ

Dołącz do nas już teraz, aby skontaktować się z ludźmi o podobnych poglądach i być zawsze na bieżąco

NIEKTÓRE Z OSIĄGNIĘĆ

YOUNITY

Razem z Younity

Kraje

Języki

Eksperci

NASZE WYDARZENIA

znajdź swoje flow! – Wydarzenie dla miejskiej duchowości.

Deepak Chopra

Była to niesamowita impreza, niezwykle dobrze zorganizowana i bardzo dobrze wypromowana. Mieliśmy wspaniałe doświadczenie dla wszystkich. Zdecydowanie polecam, aby jeśli chcesz zrobić wydarzenie w Bazylei, skontaktuj się z Younity. Jest to niezwykła grupa ludzi wykonująca niesamowitą pracę.

Neale Donald Walsch

Prowadziłem prezentacje na całym świecie, ale nigdzie jak dotąd nie brałem udział w wydarzeniu, które zostałoby stworzone i zaprezentowane w tak doskonały sposób, z dbałością o każdy szczegół, doprowadzając wszystko do perfekcji i sprawiając, że wszystko jest tak doskonałe, sprawiając, że to przesłanie jest tak mile widziane jak to, co miałem tutaj w Szwajcarii – w Zurychu i Bazylei – z Younity.

Co za niesamowita organizacja, co za wspaniały zespół. Wspaniały zespół, który jest doskonały we wszystkim. Jestem bardzo wdzięczny za to, że miałem okazję przyjechać tutaj i pracować z tą wspaniałą grupą ludzi. To było wydarzenie całego życia. Nie ma nic więcej do powiedzenia, poza tym, że nie ma nic lepszego.